Nasza filozofia

 

Przy fotografowaniu tak ważnych uroczystości wychodzimy z założenia, że ślub choć trwa jeden dzień, jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka a fotografie na nim zrobione pozostają wspaniałą pamiątką rodzinną na wieki.

Nasza oferta jest skierowana do wymagających klientów, którzy są zainteresowani dobrymi i niepowtarzalnymi fotografiami z uroczystości zaślubin. Klientów, którzy chcą poczuć na fotografiach atmosferę i wyjątkowość tego wspaniałego wydarzenia jakim jest ceremonia ślubna.

Na swoich zdjęciach staramy się uchwycić emocje, uczucia, relacje międzyludzkie oraz wyjątkowość tego dnia. Naszym zamiarem jest to, aby zdjęcia które otrzyma klient, po latach przywoływały ciepłe i miłe wspomnienia tamtej chwili.

Chcielibyśmy, żeby poczuł on ciepło i zapach tamtego dnia, wspominał uśmiechniętych ludzi bawiących się na przyjęciu weselnym.

Nasza praca w tym dniu jest dyskretna, dokumentująca w formie reportażu ślubnego niepozowane i niereżyserowane zdjęcia pokazujące w ciekawych kadrach ludzi oraz miejsca.